loading...

14 причини зошто не треба да ѝ дозволувате на вашата девојка да се слика со Џејсон Момоа

Да бидеме реални, Џејсон Момоа не само што е најкул маж што некогаш сте го виделе, тој исто така е и мелем за очи. Токму затоа и е сосема природно тоа што оваа ѕвезда добива бројни барања за фотографии од дамите ширум светот. Но, не грижете се! Момоа нашол брилијантен начин да ги вклучи и партнерите во фотографијата. Ѕвездата од филмот „Аквамен“ (Aquamаn) почнал да си игра со паровите на камера, така што се преправа дека ги краде нивните партнерки. Крајниот резултат е едноставно урнебесен! Погледнете…

Причина број 1

Причина број 2

Причина број 3

 

 

Причина број 4

 

Причина број 5

Причина број 6

Причина број 7

Продолжува на следната страница…

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX