loading...

(ФОТО) Меланија ги изостави длабоките деколтеа

Без разлика дали ви се допаѓа или не како прва дама на Соединетите Американски Држави, непобитно е дека стилот на Меланија е секогаш беспрекорен. Сепак, длабоките деколтеа веќе не се присутни во нејзината гардероба.
При секоја нејзина појава како главна тема се појавува нејзината тоалета – на кој дизајнер се доверила, колку чини нејзиното сако. 

Погледнете то нејзиниот нов стил на облекување:

Со текот на годините таа го задржува добриот вкус за облека, но ги остава настрана длабоките деколтеа, фармерките, кожата и кратките здолништа. 

Да се потсетиме како изгледаше нејзиниот стар стар стил на облекување:

 

Во плакарот на Меланија сега има поконзервативни облеки, дизајнирани од дизајнери како Ралф Лорен, Долче и Габана, Мајкл Корс и други.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX