loading...

Кој е Брајан Рандал, момчето кое Сандра Булок успешно го крие со години?

Откако Сандра Булок се појави рака под рака со згодниот Брајан Рандал на премиерата на Ocean’s 8 во јуни оваа година, сите се чудеа како успеала да го задржи прекрасниот маж во тајност толку години.

koj-e-brajan-randal-momceto-koe-sandra-bulok-uspesno-go-krie-so-godini-001.jpg

Парот е заедно од 2015-та година, а во повеќе наврати Сандра и Брајан се фотографирани заедно, но ретко кој се заинтересирал и открил нешто повеќе за него.

Па, кој е Брајан Рандал?

Има 52 години и потекло од Портланд, Орегон.

Има едно дете, Скајлар, од претходната врска.

Откако дознал дека очекува дете со бившата девојка, се пријавил во рехабилитациски центар, бидејќи бил зависник, а сакал да се излечи додека му се роди ќерката.

Брајан пробал да биде и модел. Се појавил на неколку кампањи за Vogue Paris, Hugo Boss и Saint Laurent, како и на страниците на магазинот Harper’s Bazaar Singapore.

koj-e-brajan-randal-momceto-koe-sandra-bulok-uspesno-go-krie-so-godini-2.jpg

Брајан има успешен бизнис како фотограф, а преку оваа работа и ја запознал Сандра Булок.

Бонус: Изгледа фантастично!


loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX