loading...

(ВИДЕО) Овој патник ја надитри авио-компанијата и понесе поголем багаж

Ли Симино не се согласувал со правилата за багаж на “Ryan Air”, па решил својот капут да го однесе на прекројување. Откако го направил тоа, тој во него можел да смести сè што му е потребно за краток пат. Можеби ќе посакате да направите и самите.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX