loading...

(ВИДЕО) Изгребани чевли, правење нов дизајн: Трикови со чевли кои ќе ви бидат од корист

Како да ги избришете црните дамки од чевлите, да ги исчистите валканите бели патики, да ги вметнете врвците на различен начин и уште неколку трикови со чевли кои ќе ви се најдат.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX