loading...

Безвременска убавица во Париз: 54-годишната Моника Белучи заведува за „Paris Match“

Моника Белучи ја покажа својата безвременска убавина за „Paris Match“. 54-годишната Италијанка отпатува во Париз за да сними фотосесија за ноемвриското издание на списанието.

Холивудската ѕвезда заведува во креации од врвни брендови како Гучи, Александар Воте, Балман и Стефан Роланд на фотографиите кои ги потпишува Џил-Мари Зимерман, а се направени во хотелот „Le Meurice“.

Моника БелучиМоника БелучиМоника БелучиМоника БелучиМоника БелучиМоника Белучи

 
loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!
Inline
Inline
WpCoderX